DZIEŃ MODLITWY ZA KAPŁANÓW - 11 KWIETNIA
przez wstawienictwo
MATKI BOŻEJ KAPŁAŃSKIEJ,
KRÓLOWEJ KAPŁANÓW

"Uważam, że największą łaską, jaką w życiu otrzymałem, jest chrzest święty, powołanie do dziecięctwa Bożego. Druga łaska to poznanie Niepokalanej i oddanie się Jej."

Ks. Franciszek Blachnicki
Kochani, zapraszamy WAS serdecznie do wspólnej modlitwy w łączności duchowej przez wstawienictwo Matki Bożej Kapłańskiej, Królowej Kapłanów za Wszystkich Kapłanów.
Jest to modlitwa podczas której chcemy modlić się o dar pobożności, gorliwości apostolskiej oraz wzbudzenie pragnienia całkowitego oddania się Jezusowi przez Maryję dla WSZYSTKICH KAPŁANÓW.
11 kwietnia (293)
MODLITWA:
Duchu Święty, który wzbudziłeś we mnie pragnienie
wstawiania się za wszystkimi kapłanami
u stóp Maryi, Królowej Kapłanów,
pokornie proszę dla Nich o dar pobożności i gorliwości apostolskiej.
Wzbudź w Nich pragnienie całkowitego oddania się Jezusowi przez Maryję.
Spójrz Maryjo łaskawie na wszystkich kapłanów,
by Tobie poddani wiernie służył Kościołowi i Ojczyźnie.
Królowo Kapłanów, módl się za nami.
Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu.
MODLITWY W DIECEZJACH:
W archidiecezji poznańskiej, w parafii św. Mateusza w Opalenicy wraz z biskupem Grzegorzem Balcerkiem będziemy modlić się w intencji wszystkich kapłanów archidiecezji wymieniając ich imiona podczas modlitwy.

W diecezji świdnickiej, w parafii św. Mikołaja w Świerkach z błogosławieństwem biskupa Marka Mendyka będziemy modlić się w intencji wszystkich kapłanów diecezji wymieniając ich imiona podczas modlitwy.

W diecezji rzeszowskiej, w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Mogielnicy będziemy modlić się w intencji wszystkich kapłanów diecezji.
WIĘCEJ O DZIELE Modlitwa za Kapłana:
na stronie: modlitwazakaplana.pl