Zaproszenie Ks. Szymon

"Idąc za Maryją, nie zboczysz z drogi. Modląc się do Niej, nie stracisz nadziei. Myśląc o Niej, nie pomylisz się. Jej się trzymając, nie zginiesz. Kiedy Ona cię strzeże, nie trwożysz się. Gdy cię prowadzić będzie, nie zmęczysz się. Kiedy Ona łaskawa ci będzie, dotrzesz do celu.'' 

Święty Bernard z Clairvaux

 

Z radością zapraszamy Was na kolejną edycję rekolekcji przygotowanych z myślą o rodzinach z dziećmi. W pierwszej przygodzie „Wchodzimy do Arki całą rodziną” z Pismem Świętym w ręce i zeszytem pokładowym pod pachą zgłębialiśmy historię Noego. Tym razem wybierzemy się w „Podróż 3 Serc”, podczas której będziemy towarzyszyć Świętej Rodzinie na drogach jej ziemskiego życia. Rekolekcje te będą okazją poznania radości Świętego Józefa i Maryi, lepszego zrozumienia modlitwy „Ojcze nasz”, a przede wszystkim wzmocnienia na drodze do świętości naszych dzieci i rodzin poprzez naśladowanie trzech najpiękniejszych serc, jakie żyły na ziemi!

Rekolekcje rozpoczynamy 29 LISTOPADA, a zakończymy aktem oddania 1 STYCZNIA w uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi. 

 

Mamy też dla Was niespodziankę

Zapraszamy Was na noworoczne rekolekcje dla rodzin z dziećmi, które odbędą się w terminie od 30 grudnia do 1 stycznia.  Rekolekcje te są skierowane do wszystkich rodzin z dziećmi, a szczególnie tych, którzy będą przeżywać rekolekcje „Podróż 3 Serc”. 

Jeżeli jesteście zainteresowani rekolekcjami noworocznymi zaznaczcie tą opcję na formularzu zgłoszeniowym (nie jest to ostateczna deklaracja udziału).  Wszystkie szczegółowe informacje przekażemy telefonicznie lub mailowo. 

 

Książkę z materiałami rekolekcyjnymi znajdziecie na stronie:
https://totatua.org/zamow

Zachęcamy Was do udziału i przekazywania informacji dalej!

Link do zgłoszenie swojego udziału w rekolekcjach 33 dniowych oraz zainteresowania rekolekcjami noworocznymi: