Za każdą pozycję proponujemy 33 złote dobrowolnej ofiary, która będzie przeznaczona na pokrycie kosztów oraz WSPARCIE dzieł, które prowadzimy. 
Koszty wysyłki jednej paczki to około 17 złotych kurierem InPost.

Dzieła istnieją i mogą się rozwijać dzięki TWOJEMU wsparciu! :) 
Dziękujemy!  Wszystkie informacje będą wyświetlone po potwierdzeniu wysyłki.  

Zamówienia zagraniczne można składać tylko przez adres mailowy: [email protected]

Nasze propozycje

Droga Maryi
Droga Maryi

33 dniow rekolekcje oddanie się Panu Jezusowi przez Maryję w Niewolę Miłości w duchu św. Ludwika

Droga Maryi dla KAPŁANA
Droga Maryi dla KAPŁANA

33 dniow rekolekcje dla KAPŁANÓW przygotowujące do oddanie życia Panu Jezusowi przez Maryję. Celem naszych rekolekcji jest więc zarówno osobista świętość kapłana, jak i świętość Kościoła. Kapłan oddany Matce Bożej pociąga za sobą wiernych, którzy przechodząc z Maryją tę samą drogę, trafiają prosto do Jej Syna. Rozważania rekolekcyjne przygotowali: bp. Andrzej Przybylski, o. Wojciech Surówka OP i ks. Marcin Modrzyński. Drugie wydanie naszych rekolekcji kapłańskich, nieco różni się od pierwszego. Zredukowaliśmy liczbę tekstów przeznaczanych do medytacji oraz napisaliśmy nowe rozważania do trzech ostatnich dni. Wierzymy, że teraz rekolekcje będą jeszcze lepiej odpowiadać specyfice kapłańskiego powołania.

Droga Maryi - Wchodzimy do Arki całą rodzinną
Droga Maryi - Wchodzimy do Arki całą rodzinną

W książce znajdziecie 33-dniowe rekolekcje dla dzieci zakończone aktem oddania się Matce Bożej, kolorowanki, zadania, dziennik pokładowy. Materiały przeznaczone są dla dzieci od 5 -12 lat.

Droga Maryi - Podróż 3 Serc
Droga Maryi - Podróż 3 Serc

W książce znajdziecie 33-dniowe rekolekcje dla rodziń z dziećmi zakończone aktem oddania się Matce Bożej. Materiały przeznaczone są dla dzieci od 5 -12 lat.

TRAKTAT
TRAKTAT

TRAKAT św. Ludwik powinien przeczytać każdy, a szczególnie te osoby, które oddały się lub chcą oddać swoje życie Matce Boźej. Lektura młodości Jana Pawła II, która można powiedzieć zmieniła całe Jego życie. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś .. Zachęcamy :)

Łańcuszek oddania Maryi
Łańcuszek oddania Maryi

Żelazny ze stali nierdzewnej z Medalikiem Niepokalanej Maryi z Niepokalanowa o długość 22 cm. Zakłada się go poprzez połączenie ogniw łańcuszka. Niepoświęcony. Zachęcamy do poświęcenia u Ks. proboszcza :)

Obrazek z Modlitwą za Kapłana(10x7cm)
Obrazek z Modlitwą za Kapłana(10x7cm)