15 minutowe rozważania

Widzieliście piekło, do którego idą dusze biednych grzeszników. Bóg chce je uratować, Bóg chce rozpowszechnić na świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca. Jeżeli uczyni się to, co wam powiem, wielu zostanie przed piekłem uratowanych i nastanie pokój na świecie”.

Matka Boża, 13 1917, Fatima

 

Wołanie zawarte w orędziu Maryi z Fatimy jest tak głęboko zakorzenione w Ewangelii i w całej Tradycji, że Kościół czuje, iż orędzie to nakłada na niego obowiązek wysłuchania go"

Papież św. Jan Paweł II, 13 maja 1982 roku, Fatima

 

"Łudzi się ten, kto sądzi, że prorocka misja Fatimy się zakończyła."

Papież Benedykt XVI, 13 maja 2010, Fatima

 

"«Prosząc» i «wymagając» od każdego z nas, abyśmy wypełniali obowiązki swego stanu, niebo uruchamia tutaj prawdziwą i w pełnym tego słowa znaczeniu powszechną mobilizację przeciwko tej obojętności, która mrozi nam serce i pogłębia naszą krótkowzroczność."

Papież Franciszek, 13 maja 2017, Fatima
 

Drodzy,
 

Wołanie objawień w Fatimie rozbrzmiewa wciąż w Kościele. Jak podkreślał św. Jan Paweł II jest to wołanie głęboko zakorzenione w Ewangelii. Jest to wezwanie do pokuty i modlitwy.  Konkretnym wyrazem tego wezwania jest zaproszenie do praktykowania oraz rozpowszechniania nabożeństwa pierwszych sobót miesiąca.
 

Właśnie tutaj zaczyna się rola i zaangażowanie każdego z nas, by rozpowszechniać to nabożeństwo oraz by podejmować je w swoim własnym życiu. Niech ta mała książeczka będzie inspiracją do modlitwy i apostolatu pierwszych sobót miesiąca.

Znajdzie w niej wszystkie informacje na temat tego nabożeństwa, najczęsciej zadawane pytanie, rozważania oraz wiele cenych informacji.

Książkę możecie zamówić pod adresem: https://totatua.org/zamowienia
 

Dzięki informacjom zawartej w tej książce możecie stać się Apostołami Matki Bożej w waszych parafiach


Zachęcamy Was też do odwiedzenia stron:

https://pierwszesoboty.pl

https://soboty.pl